Translate

niedziela, 9 grudnia 2012

Krem do rąk i paznokci "Jaskółcze ziele" GREEN PHARMANCY- natural cosmetics

KREM DO RĄK I PAZNOKCI NAWILŻAJĄCY ANTYSEPTYCZNY

Moja opinia o tym kremie:
* szybko się wchłania
* nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach
* nawilża intensywnie
* działania regenerująco
*wydajny

Moja historia:
Co roku mniej więcej od 4 lat, zarówno na przełomie jesień-zima, zima-wiosna miałam problem 
ze skórą moich dłoni- schodziła mi skóra, dłonie były bardzo podrażnione, przesuszone. Nie mogłam myć naczyń, prać ręcznie, używać niektórych detergentów podczas sprzątania. Uczulenie objawiało się zaczerwienieniem, swędzeniem i intensywniejszym schodzeniem skóry. Podsumowując kompletna masakra.
Używałam wielu kremów do rąk, które pomagały trochę lepiej bądź gorzej, ale nigdy nie zapobiegały łuszczeniu się skóry moich dłoni. 
A tej jesieni odkryłam, ten oto krem, który okazał się cudem, dłonie są teraz delikatne, wygładzone, skóra się nie łuszczy, wyglądają na zdrowsze.
Dodatkowym plusem jest to, że dość szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu- co jest bardzo ważne w mojej pracy, a pracuje przy komputerze, aby myszka i klawiatura nie były wysmarowane kremem.
Producent obiecuje również wspomagać paznokcie i jest to jedyny element, który u mnie nie zadziałał.
Dla niektórych minusem może być zapach, w którym są wyczuwalne zioła- mi osobiście nie przeszkadza, można się przyzwyczaić.
 więcej:
* pojemność- 100 ml
*zawiera:
-glistnik
- alantoinę
- witaminę B5
-olejek rokietnika i babka


Dostępność: Rossmann, Natura ( w tych drogeriach widziałam)

Podsumowanie: Polecam wypróbować jeżeli macie problemy z skórą dłoni, jak i zarówno jako źródło dobrego nawilżenia


Moja opinia wyrażona w powyższym tekście, jest sugerowana wyłącznie własnymi doświadczeniami.
Pozdrawiam :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

zostaw swoją szczerą opinie:)