Płyn micelarny EVELINE
Magia Młodości- Aktywnie Odmładzający
dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
Jest to mój pierwszy micelarny płyn do makijażu, zakupiony na promocji w SuperPharm.
Czy jestem z niego zadowolona? Myślę,że tak.
Dużo bardziej zadowolona byłam, do momentu w którym miałam sposobność użycia innego "micelara".
jego zalety wg mnie:
*dobrze zmywa makijaż
*nie szczypie, nie powoduje podrażnień
*wydajny( jak na takiego typu produkt)
* zawartość kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, retinolu oraz roślinnych komórek macierzystych
zawartość tych składników jest zaletą wiedząc, że
kawa hialuronowy- głęboko nawilża
kolagen i elastyna-wzmacniają strukturę szkieletu skóry
roślinne komórki macierzyste- dają początek nowym komórką, a skóra odzyskuje zdolność samoregulacji
i dlaczego to wszystko jest ważne dla mnie, co producent napisał?
Bo moja skóra jest wyjątkowo wrażliwa, ma problemy regeneracyjne, a poza tym nie chciałbym aby usuwanie makijażu wiązało się z przesuszeniem mojej skóry.
Wady wg mnie:
* pozostawia uczucie lepkości na skórze
* zapach jakby "wina"
Dlaczego razi mnie zapach?
Producent pisze, że nie zawiera kompozycji zapachowej, a ja czuje jakby winno..
Ale to moje odczucie i ten zapach nie jest bardzo wyczuwalny, no ale ja czuje.
Jak widać, na załączonym zdjęciu, zużyłam go już ponad połowę, i dlatego uważam że mogę go ocenić.
Gdybym miała użyć skali od 1 do 5 to dostałby 4.
Tak naprawdę, jedyną dużą wadą jest to uczucie lepkości, nie przeszkadzało mi do momentu, gdy nie użyłam parę razy innego płynu micelarnego. Ale z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt i myślę,ze pewnie jeszcze kiedyś skusze się na zakup tego oto płynu micelarnego.
Pozdrawiam:*
